Ste z Bratislavy? Chceli by ste mať objednávku čo najskôr?

Objednajte do 18:30 a objednávku Vám dovezieme ešte dnes po 19:00. Rozvozy po Bratislave robíme denne.

Spôsob dopravy si zvolíte v nákupnom procese (doprava 3,90 EUR, pri objednávke nad 70 EUR zdarma). Objednávky prijaté po 18:30 obvykle doručujeme až nasledujúci pracovný deň. Zásielky mimo BA nedoručujeme rozvozom, posielame ich v priebehu 24 hodín kuriérom DPD.

Čo je to FleshlightFleshlight predstavuje v súčasnosti najlepší pánsky masturbátor. Zloženie je veľmi unikátne, na trhu neexistuje podobný produkt porovnateľný s Fleshlight - je to vďaka patentovanému materiálu SuperSkin, za ktorým stoja roky vývoja. Dokonale napodobňuje ľudskú kožu. Vnútorná gélová vložka je veľmi elastická, je možné ju zohriať v teplej vode až na telesnú teplotu, zážitok je tak ešte lepší. Jednoducho sa čistí - vložku stačí jednoducho po použití umyť čistou vodou, použitie mydla sa vyslovene nedoporučuje. Následne je vhodné nechať vložku vysušiť, následne použiť antibakteriálny prostriedok a v poslednej fáze kukuričný škrob. Zabezpečíte tak svojej Fleshlight čo najdlhšiu životnosť. Prípravky môžete zakúpiť priamo v našom obchode.

V našej ponuke nájdete výhradne originálne produkty, ktoré dovážame na sklad priamo od výrobcov. O popularite Fleshlight svedčí okrem iného aj to, že sa jej celosvetovo predalo už viac ako 5 miliónov. Na trhu sa už dlhší čas vyskytujú imitácie populárnych produktov za podozrivo nízku cenu. Tieto produkty však častokrát obsahujú škodlivé prímesy, ktoré môžu spôsobiť až alergické reakcie. Zloženie prduktov Fleshlight podlieha obchodnému tajomstvu výrobcu, preto sa môže stať, že Vami zakúpená Fleshlight nepochádza z overeného zdroja a neposkytuje preto zážitok na úrovni originálu.

Ak by ste v našej ponuke na stránke nenašli model, o ktorý máte záujem, môžte nás kedykoľvek kontaktovať či už emailom alebo telefonicky. Ponuku priebežne aktualizujeme, niektoré modely Fleshlight sú však dostupné iba na území USA. Do distribúcie žiaľ nie sú zaradené všetky produkty.

Fleshlight sa dodávajú s rôznymi druhmi výmenných vložiek, každá poskytuje individuálny zážitok. Medzi najpopulárnejšie patria Stamina Straining Unit (v skratke Fleshlight STU), výmenné vložky Lotus, Vortex a mnohé iné. Žiaľ nie je možné zostaviť vlastné kombinácie modelov, dodávajú sa iba ako celok, tak ako je zobrazené aj v detaile konkrétneho produktu.

Aké sú rozdiely medzi jednotlivými druhmi Fleshlight?

Zloženie materiálu je rovnaké - SuperSkin. Každý produkt má tak rovnaké vlastnosti, čo sa týka pocitu. Roudiely sú však vo farbe, niektoré druhy majú ružovú farbu, niektoré sú zasa dodávané v telovej farbe. Takisto v ponuke nájdete modely Fleshlight Vibro, pri ktorých je vložka tvarovaná tak, že sa do nej dajú jednoducho vložiť vibračné jednotky.

Podstatné rodiely sú však v tvare výmenných vložiek. Jednou z najpopulárnejších je Fleshlight Lotus, ktorá reálne imituje skutočný sex. Vložka Stamina Training Unit je zasa špeciálne navrhnutá tak, aby Vám napomohla v tréningu pred skutočnou súložou, vydržíte následne v sexe dlhšie. Niektorým zákazníkom zasa vyhovuje výlučne hladký tvar vnútorného kanála.