Ste z Bratislavy? Chceli by ste mať objednávku čo najskôr?

Objednajte do 18:30 a objednávku Vám dovezieme ešte dnes po 19:00. Rozvozy po Bratislave robíme denne.

Spôsob dopravy si zvolíte v nákupnom procese (doprava 3,90 EUR, pri objednávke nad 70 EUR zdarma). Objednávky prijaté po 18:30 obvykle doručujeme až nasledujúci pracovný deň. Zásielky mimo BA nedoručujeme rozvozom, posielame ich v priebehu 24 hodín kuriérom DPD.

Ako posielame do Českej RepublikyKtorýkoľvek produkt si môžete nechať jednoducho poslať aj do Českej Republiky. Poštovné sa zbytočne nepredražuje o nežiaduce poplatky, nakoľko využívame služby Českej pošty - zásielky sú expedované ako Balík do ruky. Pri dokončovaní objednávky zanechajte prosím okrem e-mailovej adresy aj telef. kontakt, následne tak začnete po expedícii dostávať aj SMS notifikácie na Váš mobil priamo od Českej pošty. Cena zásielky sa prepočíta štandardným kurzom komerčnej banky, vrátane prípadného poštovného. Používame stredový kurz k danému dátumu, pred odoslaním zásielky je zákazník vopred informovaný e-mailom alebo telefonicky o výške úhrady. Zásielka je doručená na dobierku, úhrada prebieha priamo na pošte alebo u poštového kuriéra v Českých korunách.

Zásielky sú expedované prostredníctvom nášho P. O. BOXu v Břeclavy, doba expedície sa však predlžuje o 1-3 prac. dni, nakoľko naše skladové priestory sa nachádzajú v Bratislave a zásielky do ČR expedujeme cca. 2x týždenne.

Zásielky sú balené s ohľadom na maximálnu diskrétnosť, ako odosielateľ je uvedená fyzická osoba. Balíky sú expedované v štandardných poštových krabiciach hnedej alebo bielej farby, bez značenia, nie je tak možná akákoľvek identifikácia obsahu, môžete byť bez obáv.