Ste z Bratislavy? Chceli by ste mať objednávku čo najskôr?

Objednajte do 18:30 a objednávku Vám dovezieme ešte dnes po 19:00. Rozvozy po Bratislave robíme denne.

Spôsob dopravy si zvolíte v nákupnom procese (doprava 3,90 EUR, pri objednávke nad 70 EUR zdarma). Objednávky prijaté po 18:30 obvykle doručujeme až nasledujúci pracovný deň. Zásielky mimo BA nedoručujeme rozvozom, posielame ich v priebehu 24 hodín kuriérom DPD.

Často kladené otázky / FAQ1. Sú Vaše produkty originály?

Predávame výhradne originálne produkty absolútne všetkých značiek, ktoré nájdete v našej ponuke. V dnešnej dobe je trh zaplavený imitáciami rôznych značiek od mnohých výrobcov. Tieto sa vyznačujú nižšou kvalitou a zároveň až podozrivo nízkou cenou. Garantujeme pôvod produktov, u nás nebudete mať nikdy problémy so zárukou a v prípade chyby, defektu u nás zakúpeného produktu ani s prípadnou reklamáciou. Všetky produkty sú zákazníkom dodávané v originálnom obale, v stave v akom prišli z výroby, neotvorené. Nikto z nášho personálu s produktami žiadnym spôsobom nemanipuluje. O pôvode produktov v prvom prípade informuje cena - výrobcovia, a Fleshlight nie je výnimkou, majú presne danú cenovú politiku pre svojich distribútorov. Priamo je zakázané produkty inzerovať napríklad prostredníctvom aukčných portálov ako eBay a podobne.

2. Ako postupovať v prípade reklamácie?

Vďaka tomu, že predávame výhradne originálne produkty, máme nadštandardné vzťahy s výrobcami a preto naši zákazníci u nás nemajú absolútne žiadne problémy s reklamáciami. Všetky produkty podstupujú náročný proces testovania kvality, napriek tomu sa niekedy stane, že príde k poškodeniu najmä elektronických komponentov. Na všetky produkty sa vzťahuje štandardná 2-ročná záruka. Ak máte problém s niektorým produktom od nás, ihneď nás informujte e-mailom. Ak je produkt v danom okamihu skladom, bezodkladne Vám ho vymeníme za úplne nový kus. Ak je vypredaný, treba počítať s pár dňami do úspešného ukončenia reklamačného procesu, potrebujeme naskladniť nové položky na sklad.

3. Je možné si tovar zakúpiť až priamo vo Vašom sklade?

Žiadny problém - výdajné miesto, sklad v Bratislave je tu pre Vás. Žiaľ v iných mestách odberné miesta nemáme. Odbery sú možné aj počas víkendov a sviatkov, pred príchodom nás však vopred telefonicky kontaktujte, aby bol niekto k dispozícii - chodíme so zásielkami na poštu, realizujeme aj rozvoz tovaru po Bratislave a podobne.

4. Ako sa starať o Fleshlight, aby mi vydržala čo najdlhšie?

Ku každej objednávke dostanete od nás aj návod na údržbu v papierovej forme. Základom je čistenie iba čistou vodou, bez použitia mydla, ktoré môže vložku poškodiť. Takisto je zakázané používať gély na silikónovej báze, používajte výhradne gély čisto na vodnej báze. Použiť môžete po vyčistení vložky aj antibakteriálny prípravok Fleshlight Fleshwash a následné púder na báze kukuričného škrobu Fleshlight Powder. Obidva produkty sa dajú zakúpiť priamo v našom obchode. Dodoržiavaním týchto zásad významte prispejete k tomu, že aj časom bude Vaša Fleshlight ako nová.

5. Aké sú rozmery Fleshlight?

Celková dĺžka štandardných Fleshlight je 26 cm (vrátane plastového púzdra), priemer je variabilný, cca. 10 cm. To platí pre štandardné verzie Fleshlight. K dispozícii sú aj menšie modely Ako Sex In A Can, Flight, Blade, Sword a podobne.

6. Je Fleshlight vibračná?

Nie, Fleshlight nie sú vibračné. Jedinou výnimkou je špeciálna rada Fleshlight Vibro, ktorá priamo vo výmennej, vnútornej vložke obsahuje 3 miesta, kde sa dajú umiestniť vibračné jednotky. Pri iných druhoch niektorí zákazníci používajú postup, kedy snímu zadný kryt produktu a následne do otvoru umiestnia vibračnú jednotku, vajíčko, ktoré si zakúpia ako samostatný produkt.

7. Z akého materiálu je vyrobená vnútorná vložka?

Jedná sa o unikátny materiál SuperSkin, ktorý verne imituje ľudskú pokožku. Podľa svetových recenzií sa jedná o špičku v tejto oblasti. Materiál takisto dobre vedie a drží telesné teplo, vložku stačí pred použitím ponoriť na čas do teplej (nie vriacej!) vody.

8. Je materiál, z ktorého je Fleshlight vyrobená zdravotne neškodý?

Absolútne. Predávame výhradne produkty, ktoré sú zdravotne nezávadné a nemajú žiadne negatívne efekty vo vzťahu k ľudskému zdraviu. Neobsahujú absolútne žiadne škodlivé prímesy, ako sa to stáva pri produktoch z pochybných zdrojov, ktoré môžu spôsobovať rôzne alergické reakcie.

9. Je nutné používať kondómy pri produktoch Fleshlight?

Je to čisto na Vás, použitie kondómu nemá na produkt žiadny vplyv. Ak sa jedná o Váš vlastný produkt, ktorý nepoužíva nikto iný, kondóm nie je nutné používať.

10. Prečo je vložka Fleshlight lepkavá?

Nejedná sa o závadu produktu. Pred každým použitím vagíny Fleshlight ju opláchnite čistou vodou, bez použitia mydla ako ani ďalších prípravkov. Nechajte ju následne dobre vysušiť na dobre vetrateľnom mieste. Použiť môžete antibakteriálny prípravok Fleshlight Fleshwash a v posednom kroku kukuričný škrob Fleshlight Powder, prinavrátite ju tak do pôvodného, originálneho stavu. Používajte výhradne lubrikačné gély na vodnej báze.

11. Dajú sa zakúpiť aj iné verzie vnútorných vložiek, prípadne samostatne?

Situácia závisí výhradne od výrobcu, či uvoľní produkty do Európskej distribúcie. Situácia na trhu sa neustále mení, takisto aj my neustále náš sortiment aktualizujeme a dopĺňame. Sortiment ponúkaný na našej stránke je vždy aktuálna ponuka výrobcu pre Európsky trh. Každopádne Vám doporučujeme si aktivovať odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna aktuálna informácia na trhu s produktami Fleshlight.

12. Aký typ lubrikantu sa používa v kombinácii s produktami Fleshlight?

Iba na vodnej báze. V našej ponuke nájdete tie najkvalitnejšie lubrikačné gély priamo od výrobcu Fleshlight alebo alternatívy tej najvyššej kvality, najčastejšie vyrobené v Nemecku.

13. Na mojej Fleshlight sa objavili tmavé škvrny, ako to riešiť?

V žiadnom prípade nepoužívajte v týchto prípadoch prípravky s obsahom alkoholu ani mydla, žiadne saponáty, môžu vložku nenávratne poškodiť. Vyskúšajte čistú vodu a Fleshlight čistič.

14. Veľmi rýchlo dosahujem orgazmus, dá sa s tým niečo urobiť?

Existuje v ponuke jeden druh Fleshlight určený priamo na predĺženie sexuálnej výdrže - Fleshlight Stamina Training Unit, v skratke nazývaný tiež Fleshlight STU. Ak vydržíte s týmto modelom Fleshlight 20 minút, v posteli pri skutočnom sexe pocítite dlhšiu výdrž.

15. Nie som na Fleshlight príliš starý?

Nie, táto sexuálna pomôcka je určená pre všetkých mužov od veku 18 rokov až po 99, prípadne viac :-)

16. Je zaručená diskrétnosť pri objednávke?

Áno, v maximálnej možnej miere. Nikto nebude poznať, ako aký obsah zásielky sa jedná. Balenie nenesie absolútne žiadne znaky, ktoré by mohli poukazovať na obsah balíčka. Diskrétnosť je zaručená, o obsahu objednávky viete iba Vy sám.