Ste z Bratislavy? Chceli by ste mať objednávku čo najskôr?

Objednajte do 18:30 a objednávku Vám dovezieme ešte dnes po 19:00. Rozvozy po Bratislave robíme denne.

Spôsob dopravy si zvolíte v nákupnom procese (doprava 3,90 EUR, pri objednávke nad 70 EUR zdarma). Objednávky prijaté po 18:30 obvykle doručujeme až nasledujúci pracovný deň. Zásielky mimo BA nedoručujeme rozvozom, posielame ich v priebehu 24 hodín kuriérom DPD.

Možnosti dopravy a platbyVšetky zásielky štandardne zasielamy prostredníctvom Slovenskej pošty, na dobierku. V prípade, že je tovar označený ako "skladom", expedícia prebieha takmer okamžite, do 24 hodín po prijatí objednávky.

Cena prepravy:

1. Slovenská pošta, 1. trieda, dobierka, objednávky do 70 EUR: 3,90 EUR, balné neúčtujeme

    Slovenská pošta, 1. trieda, dobierka, objednávky nad 70 EUR: 0 EUR

Úhrada prebieha priamo na Vašej dodacej pošte pri preberaní zásielky. Pošta väčšinou zásielky priamo na adresu nedoručuje, v svojej poštovej schránke si nájdete štandardné poštové oznámenie o uložení zásielky na pošte. Na základe tohto oznámenia, ktoré obsahuje aj podacie číslo zásielky Vám ju na pošte vydajú. Absolútna diskrétnosť je pre nás samozrejmosťou, zásielka nenesie absolútne žiadne znaky, ktoré by poukazovali na jej obsah, môžete byť úplne bez obáv.

V prípade, že máte záujem o iný spôsob dopravy a platby, kontaktujte nás e-mailom pred odoslaním Vašej zásielky.

2. Dovoz v rámci Bratislavy denne po 19:00, objednávky do 70 EUR: 3,90 EUR, nezabudnite zanechať telef. kontakt, bez čísla na Váš mobil nedokážeme objednávku zrealizovať

    Dovoz v rámci Bratislavy denne po 19:00, objednávky nad 70 EUR: 0 EUR